Під’їзд жаху: мешканці однієї з багатоповерхівок Мукачева волають про допомогу

Життя  15 жовтня 2020 року, 20:35 7532 ФОТО, ВІДЕО

Жителі багатоповерхівки №23 на вулиці Молодіжній, що у мікрорайоні Пентагон, б’ють на сполох. Під’їзд їхнього будинку вже роками у жахливому стані: грибок, пліснява – чого там тільки не було. Куди тільки зневірені мукачівці не зверталися. І от днями мешканці будинку вчергове звернулись по допомогу до ІТВ-сервісу, який має обслуговувати багатоповерхівку.

У суботу, 10 жовтня, прийшли працівники згаданого вище сервісу, прорубали чималу дирку у стіні і пішли геть. За словами мешканців будинку, працівники ІТВ-сервісу думали, що проблеми з грибком та пліснявою у під’їзді виникли через несправну зливову каналізацію. 

Loading...

Читайте також:  "Смердючий понеділок": жителі закарпатського села скаржаться на нестерпне "сусідство"

Вони прорубали дирку, аби дістатись до труби, а потім неочікувано покинули цю справу, зібрались і пішли геть, не прибравши за собою навіть сміття. Тепер, кажуть мешканці, під’їзд ще в гіршому стані, ніж був до цього.

Люди хочуть лише одного – аби їм допомогли вирішити проблему, яка не дає спокою вже не перший рік, щоб вони могли жити в нормальних умовах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Санна 16.10.2020, 08:54
Хай колективно зберуть кошти і відремонтують...Жек тоже хай допоможе.Систкма Рад.Союзу закінчилася.Адже скільки людей побудувало будинки і самі все життя іх доглядають...