Уряд розглядає п’ять сценаріїв можливого посилення карантину в Україні, – джерело

Життя  21 жовтня 2020 року, 07:47 2099

Уряд розглядає п’ять сценаріїв можливого посилення карантину в Україні і жоден з них не пов’язаний з місцевими виборами, які пройдуть 25 жовтня.

Про цей виданню "Обозреватель" розповіли відразу три джерела у владних установах. За їх словами, карантин можуть посилити до кінця року, проте це рішення, швидше за все, буде пов’язано зі збільшенням кількості хворих до 10 тисяч на добу і завантаженістю лікарень.

Loading...

Читайте також:  Степанов вважає, що український карантин – один із найкращих у Європі

"Є п’ять сценаріїв – зелений, жовто-зелений, жовтий і чорний. Зеленого точно не буде. Чорний – якщо буде висока смертність і більше 10 тис заражень на добу. Проти посилення карантину виступає Шмигаль (прем’єр-міністр України – ред ), але рішення приймають на Банковій. Там спеціально так комунікують, що нібито це все Кабмін, хоча насправді від нього не особливо щось залежить", – поділилося джерело.

За його словами, після виборів ще як мінімум з місяць, будуть формуватися місцеві ради, змінюватиметься керівництво департаментів, розроблятиметься нова політика. Але прем’єр Шмигаль виступає за адаптивний карантин, мовляв, це його ноу-хау і він робить на нього ставку.

"Рішення про якийсь локдаун навіть не обговорюється. МОЗ це комунікує в тому числі в якості профілактики – залякати українців, щоб дотримувалися нинішніх обмежень. Кабмін зараз лобіює покарання за не носіння захисних масок, посилення контролю, перевірки. Але закривати весь бізнес, як це було навесні, точно не будуть. У всякому разі, поки це навіть не обговорюється", – доповнило джерело.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0