Ужгород та ще кілька районів Закарпаття можуть потрапити у червону зону карантину

Життя  23 жовтня 2020 року, 07:45 14020

Епідеміологічна ситуація у Закарпатті залишається напруженою – констатують фахівці. А на деяких територіях – критичною. Ужгород і Ужгородщина, Перечинщина, Великоберезнянський район – у лідерах за показниками і якщо така інтенсивність захворюваності триватиме надалі, мають усі шанси потрапити до червоної зони. Найкраща ситуація у Хутському районі, за виключенням міста Хуст. Найчастіше інфікуються люди від колег по роботі та в громадському транспорті, а також під час святкування заходів, де найбільше скупчення людей– констатують фахівці.

Loading...

Читайте також:  На Закарпатті зафіксовано антирекорд по кількості нових хворих на коронавірус

Завантаженість ліжок у медзакладах краю починаючи з минулого тижня і досі перевищила 50% в деякі дні. Якщо протягом 5 днів тенденція зберігатиметься, вся область автоматично переходить у помаранчеву зону. А при завантаженості протягом 5 днів 75% ліжкового фонду – у червону.

Варто додати, пацієнт не має прив’язки до території – якщо заклад переповнений, його переведуть у лікарню у часовому просторі до 60 хвилин, де є ліжко-місце. Такі рішення обласної комісії ТЕБ та НС, що відбулася 21 жовтня озвучили на брифінгу, – інформує М-студіо.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0