Вибори в Ужгороді: на одній із дільниць розгорівся скандал

Життя  25 жовтня 2020 року, 15:45 3480

На дільниці №210715, яка знаходиться в четвертому гуртожитку Ужгородського національного університету, спостерігач ОПОРИ зафіксував на робочому столі членів ДВК порожні бланки протоколів із підписами членів комісії та штампом. Про це спостерігач ОПОРИ повідомляє з місця події.

На дільниці №210715 спостерігач помітив на робочому столі керівництва комісії порожні бланки протоколів на яких уже були ймовірні підписи членів комісії та штамп. Спостерігач запитав членів комісії, чому на столі лежать бланки протоколів, однак члени ДВК відповіли, що це порожні бланки - заготовки, і вони в цьому порушень не вбачають.

Читайте також:  У Мукачеві жінка прийшла голосувати із роздрукованою "копією" бюлетеня, – ЗМІ

Оскільки у таких діях членів ДВК вбачаються ознаки порушення частини 5 статті 251 Виборчого кодексу, яка забороняє підписувати протокол та засвідчувати печаткою дільничної виборчої комісії до остаточного заповнення, спостерігач викликав на місце події поліцію.

Коли спостерігач ОПОРИ здійснював у приміщенні виборчої дільниці зйомку, члени комісії усно вимагали припинити зйомку та навіть покинути дільницю, адже він, на їхню думку, заважає роботі комісії. Однак спостерігач не припинив зйомку та не покинув приміщення дільниці.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0