ЦВК розповіла, якою була явка на виборах в Україні

Життя  25 жовтня 2020 року, 22:50 3273

Явка на місцевих виборах 25 жовтня становила орієнтовно 37%. Про це повідомив голова ЦВК Олег Діденко на брифінгу

Діденко повідомив, що станом на 22 годину ЦВК отримала дані з 97% територіальних виборчих комісій. Згідно з цими даними, явка становила приблизно 37%.

Голова ЦВК зазначив, що цей показник майже на 10% менший за явку на місцевих виборах 2015 року, яка становила 46,6%. За його словами, такі результати є "очікуваними і дещо закономірними" через карантин у зв’язку з COVID-19.

Читайте також:  "Хочу вибачитися перед вами", – очільник області звернувся до закарпатців

Найвища активність виборців у неділю була в Тернопільській області – 46,77%, найнижча в Донецькій області – 31,67%. За словами Діденка, загалом на Заході і в Центрі України активність виборців була дещо вищою, ніж на Сході та Півдні.

Голова ЦВК також зазначив, що порушення на виборах суттєво не вплинули на хід голосування. Більшість порушень стосувалися агітації в день виборів.

"За тою інформацією, яка є в ЦВК, порушення на дільницях і навколо них були, але вони не носили масового і системного характеру і не вплинули істотно на перебіг голосування, і сподіваємося, в подальшому не вплинуть на результати виборів", – зазначив Діденко.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0