Закарпаття наближається до «червоної зони». В області розпочали підготовку

Життя  27 жовтня 2020 року, 10:11 20014

Зважаючи на стрімке поширення COVID-19 в області, керівництво Закарпатської ОДА провело нараду стосовно пасажирських перевезень у разі можливого посилення карантину. Перший заступник голови облдержадміністрації Олег Коцюба обговорив це питання із представниками структутурних підрозділів ОДА, поліції, епідеміологів та закарпатськими перевізниками.

«Ми стрімко наближаємося до «червоної зони», тому мусимо розглянути усі можливі варіанти та узгодити план дій. Тільки такими спільними зусиллями й дотриманням карантинних заходів безпеки можемо утримати під контролем ситуацію, захистити життя й безпеку людей», – повідомив Олег Коцюба.

Loading...

Читайте також:  За добу померло четверо закарпатців, у яких виявили COVID-19

У разі, якщо громадський транспорт зупиниться, як того вимагають обмеження «червоної зони», необхідно забезпечити перевезення медичних працівників та працівників «критичної» інфраструктури для забзепечення життєдіяльності області. Перевізники уже працювали в таких умовах навесні. Тоді були розроблені спеціальні регулярні маршрути, які можна запровадити й у разі потрапляння області до червоної зони.  

Нагадаємо, рішенням Держкомісії ТЕБ та НС  Перечинський район віднесено до «червоної зони», а в іншій частині області встановлено «помаранчевий» рівень епідемнебезпеки поширення коронавірусу. За клопотанням Закарпатської ОДА, Державна комісія дозволила працювати громадському транспорту у Перечинському районі.

Нагадаємо, лікар Комаровський розповів, як легко розпізнати коронавірус.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0