Від інсульту щороку помирають сотні закарпатців

Життя  30 жовтня 2020 року, 10:23 1176 ВІДЕО

Близько 33 тисяч випадків інсульту щорічно реєструють лікарі серед закарпатців. Про це сказав головний невролог області Олександр Пулик. За його словами, в Ужгороді від інсульту щороку помирають майже 70 людей.

Завідувачка приймальним відділенням обласного клінічного центру нейрохірургії та неврології Катерина Карпінська розповіла що першими тривожними симптомами, при яких потрібно викликати швидку, є порушення мови, перекіс обличчя, слабість у руці та нозі.

Loading...

Читайте також:  Закарпатські лікарі б’ють на сполох: в Україні немає сироватки від смертельної хвороби

"Негайно потрібно викликати швидку та госпіталізувати хворого до лікарні, але не першої ближчої, а до тієї, яка готова приймати хворі на інсульт. Це дві лікарні в Ужгороді, у Мукачеві є лікарня, у Тячеві, Хусті та Виноградові", — зазначила лікарка.

Звернутися до лікаря потрібно впродовж двох годин після появи перших симптомів, каже головний невролог Закарпаття. Якщо лікарі, за його словами, встигнуть відновити живлення головного мозку, то людина уникне важких наслідків інсульту, як-от паралічу. Більше – у сюжеті "Суспільне Закарпаття".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0