Через фальшиві документи перевізник втратив вантажівку

Життя  30 жовтня 2020 року, 15:06 741 ФОТОФАКТ

На митному посту «Ужгород», що на українсько-словацькому кордоні, закарпатські митники задокументували порушеннямитного законодавства через надання неправдивих відомостей. Так, 40-річний львів’янин, який працюєводієм в одній з литовських фірм, в’їжджаючи в Україну на вантажівці марки «RENAULT» з напівпричепом марки «SCHMITZ» на німецьких номерних знаках, подав д омитного оформлення інвойс.

У документі зазначалося, що продавцем транспортного засобу є лондонська фірма (Великобританія), апокупцем – луцька (Волинська обл.), вартість – 5200 євро (тягач) і  2270 євро(напівпричіп).

Втім, під час проведення перевірки законностіпереміщення через митний кордон України зазначеної вантажівки в інспекторів виникли сумніви щодо автентичності документів, які подавались до митного контролю та оформлення. Тож, на підставі діючої угоди між Україною та Євросоюзом посадові особи Закарпатської митниці Держмитслужби зініціювали зустріч зі словацькими митниками. Останні повідомили, що за наданими водієм документами на словацькому боці, продавцем зазначено іншу фірму, покупцем – громадянина України зі Львова, та й вартість напівпричепу значно більша – 3900,00 євро.

Loading...

Читайте також:  Закарпатські митники розповіли про двохмільйонну аферу

Таким чином, водій вчинив дії, спрямовані на переміщення через митний кордон України товару – напівпричепу марки «SCHMITZ» моделі «S01», з приховуванням від митного контролю шляхом поданням митному органу як підстави для переміщення товарів підроблених документів та документів, що містять неправдиві відомості щодо вартості товару та його покупця, отримувача та продавця. 

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 статтею 483 Митного кодексу України. Тому вантажівку разом з напівпричепом, загальною вартістю понад 300 тис грн. вилучено до рішення суду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0