Ще одне місто і два райони Закарпаття можуть потрапити до "червоної" зони

Життя  4 листопада 2020 року, 20:34 19311

2,5 % — така смертність від коронавірусної інфекції на Закарпатті. Про це нині на брифінгу повідомила головна епідеміологиня краю Вікторія Тимчик. Як інформує "Суспільне Закарпаття", в Україні такий показник — менше 2%.

За словами Тимчик, крім Ужгорода, Берегова, Перечинщини, Великоберезнянщини та Ужгородщини до "червоної" зони можуть потрапити інші міста та райони. Вона розповіла, що епідеміологи моніторять показники щодня.

Читайте також:  В Україні можуть ввести "чорну зону" карантину: попереднє роз’яснення, що це означає

"За результатами моніторингу можу сказати, що ті адміністративні території, котрі вже є в червоній зоні, вони так і перебувають там і майже вдвічі перевищили свої початкові показники, тобто не спостерігаємо ніякої динаміки до зменшення. 99 % має приєднатися до них місто Чоп. Станом на сьогодні захворюваність в місті Чоп — 498 на 100 тис населення при необхідному критерії для переходу в червону зону – 320", — розповіла епідеміологиня.

За словами Вікторії Тимчик, наблизився до червоної зони Свалявський район — майже 300 на 100 тисяч. У, ускладнюється епідемічна ситуація й у Виноградівському районі.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Сашка 05.11.2020, 14:32
Вангую, що через 2-3 тижні більшість районів (або все Закарпаття) буде в червоній зоні. На жаль.