Строковики-кінологи прибули на службу в Чопський прикордонний загін

Життя  5 листопада 2020 року, 08:34 914

Минулого тижня у Чопський прикордонний загін прибула чергова команда військовослужбовців-кінологів. Протягом наступних півтора роки вони проходитимуть строкову службу у підрозділах охорони кордону на посадах інструкторів службових собак.

Попередньо хлопці пройшли базовий курс у Кінологічному навчальному центрі Держприкордонслужби. З метою вивчення рівня їх підготовки, а також робочих якостей службових собак, для новоприбулих прикордонників організували карантинно-настановчі збори на базі відділу «Великий Березний» Чопського загону.

Loading...

Читайте також:  Контрабандисти покинули біля кордону шість ящиків сигарет

Впродовж п’яти днів офіцери управління провели курс теоретичних та практичних занять. Молодим кінологам роз’яснили порядок проходження служби та використання службових тварин, ознайомили з ділянкою відповідальності відділу. Також під час зборів перевірили фізичний стан чотирилапих помічників, їх натренованість, навички слухняності, забезпеченість спеціальним спорядженням. Окремо було проведено додатковий курс спецпідготовки для кінологів та заняття з ветеринарії.

«Для відпрацювання високого рівня підготовки та ефективного застосування службових тварин найважливіше – це системна та наполеглива робота кожного військовослужбовця з закріпленим за ним собакою, – зазначив начальник служби кінологічного забезпечення штабу загону майор Василь Гвоздецький. Він наголосив на необхідності правильно організованої адаптації тварин безпосередньо на місцях проходження служби та проведення регулярних занять і попутних тренувань задля досягнення максимального результату.

У ході зборів кінологи під наглядом керівників занять залучалися до несення служби у складі прикордонних нарядів. Примітно, що під час одного з виходів на кордон хлопцям вдалося затримати правопорушника, який незаконно потрапив на територію України зі Словаччини. 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0