Кулеба пропонує "залишити в минулому" прикрий епізод, пов’язаний із Угорщиною

Життя  5 листопада 2020 року, 13:24 789

Глава МЗС Дмитро Кулеба вважає, що слід залишити в минулому епізод із втручанням Угорщини в українські вибори, щоб повернутися до предметних розмов щодо усіх питань порядку денного двох країн. Про це він сказав на брифінгу у Києві, відповідаючи на запитання кореспондента "Європейської правди".

Він нагадав, що двом угорським високопосадовцям заборонений в’їзд в Україну через втручання у виборчий процес. При цьому він не став коментувати інформацію про те, що заборона в’їзду запроваджена щодо Іштвана Грежі, уповноваженого угорського міністра, відповідального за розвиток співпраці між областю Саболч-Сатмар-Берег і Закарпаттям, та держсекретаря Яноша Арпада Потапі.

Читайте також:  МЗС вручило ноту протесту послу Угорщини через втручання у місцеві вибори в Україні

"Я за конструктив, за позитив, але якщо хтось із партнерів перетинає червону лінію, він одразу отримуватиме від нас дуже сильного копняка, який виштовхає його назад за червону лінію", – заявив Кулеба.

Водночас він виступив за те, щоб залишити в минулому цей епізод з втручанням у виборчий процес в Україні.

"Угорщина зробила свій крок, ми зробили крок у відповідь. Ми діяли жорстко, тому що йдеться про принципове питання. Я сподіваюся, що цей епізод залишиться в минулому, емоції вщухнуть, і ми повернемося з угорськими партнерами до предметної розмови щодо усіх питань порядку денного, яких багато між Україною та Угорщиною", – сказав Кулеба.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0