Що заборонено та що хочуть послабити на Закарпатті у червоній зоні

Життя  6 листопада 2020 року, 14:35 1756

На Закарпатті до червоного рівня епіднебезпеки віднесено міста Ужгород, Берегове та Чоп, Великоберезнянський, Перечинський та Ужгородський райони Закарпатської області.

Олексій Петров звернувся до Державної комісії з питань ТЕБ та НС з проханням переглянути окремі обмеження введені у регіонах, де встановлено червоний рівень епіднебезпеки.

Loading...

Читайте також:  За неносіння масок у громадських місцях – штраф: відома сума

Зокрема, через запевнення представників органів місцевого самоврядування щодо того, що вони беруть на себе повну відповідальність з питань контролю за дотриманням мешканцями усіх необхідних протиепідемічних обмежувальних заходів, Олексій Петров попросив підтримати наступні послаблення і дозволити:

  • відвідування закладів дошкільної та початкової освіти,
  • регулярні перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах для працівників, які забезпечують життєдіяльність міста,
  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування виключно з 7:00 до 20:00,
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Читайте також:  В Україні оновили поділ на карантинні зони. Ще одне місто Закарпаття опинилось у "червоній" зоні

Діятимуть наступні обмеження:

  • приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері культури, крім відвідувачів "автоконцертів";
  • приймання відвідувачів у кінотеатрах (крім "автокінотеатрів");
  • приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;
  • відвідування отримувачами соціальних або реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім’ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах (тимчасове, денне перебування), крім установ і закладів, які надають соціальні послуги екстрено (кризово), центрів обліку бездомних осіб, мобільних бригад соціально-психологічної допомоги, соціального патрулювання.

"Державна комісія підтримала пропозиції. Очікуємо офіційний Протокол засідання", – йдеться у повідомленні Закарпатської ОДА.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0