Зразковий батько, чи тиран і нелюд: на СТБ показали сюжет про закарпатця

Життя  9 листопада 2020 року, 14:33 7216

60-річний Степан із Закарпаття – багатодітний батько. Рік тому пенсіонер поховав дружину і залишився сам із дітьми. Четверо – рідні, а один – під опікою. Проте сусіди Степана не вірять у сімейну ідилію. Мовляв, за зачиненими дверима чоловік перетворюється на тирана і нелюда.

Усю правду з’ясували у студії проєкту «Один за всіх» на телеканалі СТБ.

Читайте також:  Танці з зірками – 2020: хто покинув шоу після 11 випуску

Сусіди вже рік марно благають соціальні служби врятувати дітей. Тож останньою інстанцією став проєкт «Один за всіх», у студію якого приїхали Віра й Аліна. Перші підозри виникли, коли жінки почали чути крики. Діти часом вибігають з хати у синцях. А одного разу малеча розповіла, що ручку сина Андрійка батько засунув до пічки через те, що той грався сірниками. Тож односельці вирішили звертатися до відповідних служб.

Проте служба у справах дітей повідомила журналістам проєкту «Один за всіх», що ніхто з сусідів до них не звертався. 

А от в іншому селі, куди нещодавно переїхала родина, чоловіка вважають зразковим батьком. До студії приїхала жінка, яка глядить дітей, коли Степан працює. Кароліна зазначила, що Степан – хороший батько і добрий чоловік. Єдине, що може собі дозволити, – це посварити і відшмагати кропивою за шкоду. А всі синці – це наслідок гри дітей між собою. 

У студії з’явився сам Степан. Чоловік емоційно розповів, що жінки-сусідки йому мстяться за те, що не возив їх на роботу. Дітей він не б’є, тільки кропивою може відхльостати. А всі побої на дітях – це діяння родичів померлої дружини. Раніше родина жила в будинку Йосипа, колишнього ув’язненого за вбивство брата.

Психологиня поспілкувалася з дітьми. Син Андрійко повідомив, що йому не потрібна допомога. Усі діти люблять батька, він їх обожнює. Ба більше, позиція односельців просто створювала психологічний тиск на дітей, що змусило їх повірити в те, що у всьому винен батько.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0