Лікарі обирають – кому дихати, а кому ні: журналіст розповів, що коїться у лікарні в Ужгороді

Життя  10 листопада 2020 року, 15:49 25972

Ситуація з коронавірусом у Закарпатській області погіршується щодня. Зокрема, і в Ужгородській міській лікарні.

Один із лікарів, які там працюють, Ярослав Глагола, зазначив, що хворим катастрофічно не вистачає кисню. "Дайте мені оксигенератори, у мене пацієнти задихаються", – зауважив лікар.

Читайте також:  В Україні змінився перебіг коронавірусу: пояснення інфекціоністки

Журналіст Віталій Глагола розповів, що нові ліжкомісця в Ужгородській міській лікарні наразі таки відкрили, але киснем не забезпечили.

"Наприклад, кисню потребують 26 хворих, а оксигенераторів у нове відділення дали два. Лікарям вже доводиться обирати – кому дихати, а кому ні", – зазначив журналіст.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 6
Корінний ужгородец 10.11.2020, 22:02
А три дні тому від коронавірусу помер мій хрещений батько, надзвичайно добра, порядна і чесна люлина. Це все Із-за таких-от уродів, про яких я писав нижче. Хохли вонючі, за вашу тупість, ідіотизм, наглість і пофігізм вас і зневажають у світі. Пищу про себе - як тільки випаде можливість - виїду із цієї гидкої країни у якусь цивілізовану.
Корінний ужгородец 10.11.2020, 21:58
Кожен раз, коли заходжу у два відомі ужгородскі супермаркети, в які ходять усі = бачу багатьох аблодйобів, які натягують маску на морду, залишаючи писок і ніс відкритими. На мої коректні, стримані зауваження реагують неадекватно - "Ти мені не начальник, пацан!". Із пісні слів не викинеш. Українці - дуже, дуже тупа нація.
Мач 10.11.2020, 21:44
Так само роблять і в Мукачеві.Лікарі навіть і до лікарні приймають тих лише хто має гроші.
К 10.11.2020, 18:00
И до этого выбирали кто больше денег даст. Дадут деньги лечат нет , нет..
М 10.11.2020, 17:23
Вот вам красная зона кто бы сомневался всё пооткрывали . вместо того чтоб побыть немного на карантине что заболеваемость немного утихла. Так открылись все предпринематели автобусы. А люди страдают. Кто их будет лечить предприниматели??? Они даже своих рабочих устраивают неофициально. Водители автобусов особенно рискуют из за митинга предпринимателей должны рисковать жизнью и здоровьем. Прежде чем снимать ограничение и делать из красной зоны оранжевую надо учитывать то ,что медицина у нас давно ни какая. С реформой её до конца уничтожили. Я лежала в больнице и лет 10 назад болела корью и пока муж не принес лекарство и дентги даже таблетки от температуры не дали. И ни кто из наших врачей не подашёл.. Вот клятва Гиппократа.... А теперь ещё хуже . О чем думали когда в красной зоне открывали все что в оранжевой..
Ігорівна 10.11.2020, 16:16
То жах! Як то лікарі мають обирати? Дуже цікаво! Вони ж тим самим гріх на душу беруть!