Карантин вихідного дня: Шмигаль запевнив, що Кабмін "готовий підставити плече бізнесу"

Життя  11 листопада 2020 року, 10:43 1015

"Уряд готовий підставити плече, щоб підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня. Ми розуміємо, що будь-які обмежувальні заходи впливають на роботу частини бізнесу", – заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Тому, за його словами, повною мірою відновлять та розширять наступні програми підтримки:

  • компенсацію частини зарплат робітників у зв’язку з простоєм виробництва. "Це програма по частковому безробіттю, завдяки якій навесні-влітку вдалося зберегти понад 450 тисяч робочих місць", – зазначив Шмигаль;
  • виплати на дітей для родин підприємців, що діяли навесні цього року;
  • разом із Торгово-промисловою палатою опрацьовують механізм реалізації форс-мажорних обставин у зв’язку з карантином вихідного дня.
Loading...

Читайте також:  Зеленський повідомив, скільки триватиме карантин вихідного дня

"Завтра за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України будемо розглядати зміни до постанови №641, які передбачають посилений карантин вихідного дня. Повний перелік обмежень на засіданні Уряду представить міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Уряд після консультації з бізнесом та експертами обрав таку модель карантинних заходів, яка забезпечить функціонування економіки та не допустить перевантаження медичної системи.

Франція, Німеччина, Італія, Польща, Чехія та багато інших країн Європи один за одним оголошують про запровадження локдауну. Всі розуміють, що потрібно діяти, а карантинні заходи — це найбільш дієвий інструмент для розірвання ланцюгу захворювання та збереження життя людей", – заявив Денис Шмигаль.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0