Прем’єр-міністр України зробив тривожну заяву

Життя  11 листопада 2020 року, 21:39 9894

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль пояснив, що якщо не посилити карантинні обмеження хоча б у вихідні, то вже за місяць лікарні взагалі не зможуть приймати хворих із COVID-19. Про це він заявив на засіданні уряду, що проходило у форматі онлайн-конференції 

"У нас же завдання – не зупинити присутність людей у розважальних закладах, закладах харчування, у нас завдання – зменшити потоки людей у метро, у маршрутних таксі, на транспорті, зменшити соціальні контакти людей у вихідні дні для того, щоб зупинити зростання хвороби в Україні. Тому що якщо нічого не зробити, вже 10-15 грудня медична система не зможе приймати жодну людину, місць у лікарнях не буде навіть в коридорах", – зазначив Шмигаль.

Loading...

Читайте також:  В Україні повернули загальнонаціональний карантин. Поділ на зони більше не буде

Карантин вихідного дня буде діяти з цих вихідних і попередньо до 30 листопада.  Міністр охорони здоров’я Максим Степанов пояснив, що потрібно хоча б троє вихідних, щоб розірвати ланцюг поширення коронавірусної хвороби, хоча найкращий спосіб був би – повний локдаун на три тижні. 

Голова МОЗ сказав, що ліжка в лікарнях заповнюються в геометричній прогресії, станом на 11 листопада хворі займають уже 28 514 ліжок (із загалом можливих 52 тисяч). Степанов сказав, що головна мета карантинних заходів – зберегти медичну систему, щоб "не довелось побачити хворих, які помирають на сходах лікарень".

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0