"Виконувати безглузді рішення чиновників ми не будемо", – ресторатори Закарпаття про карантин вихідного дня

Життя  12 листопада 2020 року, 14:34 6235

Ресторатори Закарпаття відреагували на рішення Кабміну ввести карантин вихідного дня і сьогодні оприлюднили повідомлення у Фейсбуці. Нижче подаємо оригінальний авторський текстю

"Ми, спільнота рестораторів Закарпатської області вважаємо недоцільним, неправильним та безглуздим рішення Кабміну стосовно карантину вихідного дня. Саме тому ми працюватимемо на вихідних у звичному режимі з дотриманням усіх карантинних норм.

Рішення кабінету міністрів оскаржуватимемо колективно в суді, як таке, що порушує наші конституційні права. Ми в жодному разі не ігноруємо небезпеку розповсюдження коронавірусної хвороби.

Loading...

Читайте також:  Що заборонено, а що дозволено у вихідні дні: детальне роз’яснення

В той же час, ми не можемо і не будемо зупиняту роботу найбільшої галузі нашого туристичного краю – сфери послуг, мовчки споглядаючи за 72-годинною п‘ятницею "Епіцентрів". Ми готові дотримуватися вимог Кабміну, якщо влада забезпечить невибірковість та дотримання норм усіма, без жодних виключень, та впровадить зрозумілу програму з відшкодування наших збитків.

Також ми готові дотримуватися таких карантинних обмежень, які дійсно сповільнять ріст захворюваності на ковід. Наразі вони єдині на весь світ – соціальна дистанція, захисна маска, антисептик. Крайня міра – локдаун.

Що за формат стримування інфекції "карантин вихідного дня" – для нас величезна загадка. Тому, готові на будь яку співпрацю, розуміючи масштаб небезпеки. Але виконувати безглузді та неадекватні рішення далеких від реального життя чиновників ми не будемо", – йдеться в повідомленні.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 6
Еган 12.11.2020, 15:39
Точно так і в Епіцентр, не ходіть- і все! Тільки у випадках крайньої необхідності
Еган 12.11.2020, 15:37
Люди добрі ,просто не ходіть ви по тим генделикам і все, якщо всі кафе ,ресторани забиті народом,то хто винен? бариги ресторанні будуть працювати,поки клієнт йде,не буде йти- зачиняться
? 12.11.2020, 15:16
Повністю погоджуюсь із написаним нижче. Невже не можна мало потерпіти для спільного блага?
зп 12.11.2020, 15:02
Бля. наші люди нигда не наїдяться тих гроші. закарпатець то як магра якась, якій все шось треба. Усім тяжко айбо давайте держатися закона. не спасуть нас усіх тоті два дні
Віка 12.11.2020, 14:44
Радійте що працюєте!
Іван 12.11.2020, 14:41
Ідіоти. От із-за таких жадібних бізнесменів, як ці ресторатори, і поширюється ковід! Де поліція? Хай реагує на таку самодєятєльність! Їм закон не писаний, чи що?!