"В Україні готуються до повного локдауну в грудні", – Шмигаль

Життя  25 листопада 2020 року, 14:28 4623

В Україні наприкінці грудня можуть ввести повний локдаун у разі, якщо карантин вихідного дня не допоможе знизити навантаження на лікарні. Остаточне рішення можуть ухвалити вже на початку наступного місяця. Про це на засіданні Кабміну 25 листопада заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Ефективність та результат можемо оцінити на початку грудня. Фіксуємо зниження мобільності населення. Зараз найнижча мобільність із часу повного карантину. Наслідком має бути плато за кількістю хворих. Певне поліпшення вже є сьогодні. У нас фактично два тижні, як стабілізувався кількість хворих у лікарнях на рівні 27-28 тисяч. Ми не переходимо позначку в 30 тис.", – сказав Шмигаль.

Читайте також:  В Україні готові ввести повний локдаун на Новий рік і Різдво, – ЗМІ

За його словами, свята можуть призвести до сплеску захворюваності. Тому Кабмін уже розроблює сценарій повного локдауну на зимові свята.

"Ми розуміємо, що кінець грудня та початок січня — період новорічних свят. Це зустрічі, ярмарки, тісні контакти між людьми. І все це може дати значний поштовх до сплеску хвороби, якого медична система може не витримати. Уряд не приховує та говорить відкрито, що ми розроблюємо план реагування на випадок погіршення ситуації", – сказав прем’єр.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
ипр 26.11.2020, 13:45
долбайоб