В Україні заборонили продаж електронних сигарет особам до 18 років

Життя  2 грудня 2020 року, 12:00 676

В Україні заборонили продаж електронних сигарет людям, які не досягли 18 років, на рівні із традиційними тютюновими виробами. Відповідний законопроєкт №3628 ухвалила Верховна рада 2 грудня. "За" проголосували 309 депутатів.

Ця заборона почне діяати з 1 січня 2021 року. З 2006 року заборонили рекламу, просування та спонсорство тютюну, а також куріння у громадських місцях.

Проте виробники тютюнових виробів пропонують споживачам нові продукти, зокрема, електронні сигарети, які позиціонують як менш шкідливу альтернативу традиційним сигаретам, йдеться у пояснювальній записці законопроєкту.

Читайте також:  Чоловік планував збувати закарпатцям фальсифіковані алкоголь і сигарети

За інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, тютюнові вироби для електричного нагрівання не є цілком безпечними, адже містять тютюн і викликають залежність.  Та сьогодні бракує незалежних досліджень про вплив електронних сигарет на здоров’я, зокрема – довгостроковий.

Оприлюднені результати деяких незалежних досліджень свідчать про те, що при використанні тютюнових виробів для нагрівання рівень деяких токсичних речовини, що виділяються, є в рази вищим, ніж у сигаретах. Також заправки до вейпів та електронних сигарет можуть містити грибки та бактерії.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0