"Влада розглядає два можливі сценарії щодо карантину", — Шмигаль

Життя  3 грудня 2020 року, 21:35 2369

Локдаун в Україні на новорічні свята можуть ввести після підбиття підсумків "карантину вихідного дня". Про це розповів прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. За його словами, уряд "буде розуміти, куди рухатися в кінці грудня — на початку січня" тільки після аналізу, як додаткові обмеження у вікенди, що діяли три тижні, відбилися на епідеміологічній ситуації в країні. "Нам треба підбити підсумки "карантину вихідного дня", щоб зрозуміти його ефективність і скласти план дій на кінець року. Після цього можна буде вирішити, які обмеження варто вводити на різдвяно-новорічні тижні, і чи варто", — пояснив Шмигаль.

Loading...

Читайте також:  Чи буде їздити транспорт, якщо введуть жорсткий карантин

За словами прем’єра, питання обговорювалося на нараді з мерами міст, а також в діалозі з релігійними організаціями та бізнесом. "Це була не презентація плану дій, це був обмін думками стосовно того, чи варто проводити центральні міські "ялинки", концерти, інші масові заходи", — заявив він. Шмигаль також наголосив, що влада розглядає два можливі сценарії щодо карантину. 

Перший — кількість хворих почне падати, і все само вирішиться. Але на такий варіант ми не особливо сподіваємося. Більше — на можливість керувати ситуацією: або точковими, або тотальними обмеженнями. Якщо загроза життю громадян зросте, то треба вводити локдаун і рятувати десятки тисяч, — розповів він.

Глава Кабміну заявив, що наприкінці цього року у зв’язку з пандемією "певні обмеження все ж будуть". "Якими вони будуть — ми якраз зараз обговорюємо з усіма зацікавленими сторонами", — додав Шмигаль.

Нагадаємо, що Кабмін скасував карантин вихідного дня в Україні.

Джерело: Zik
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0