Редакція газети "Панорама" здобула почесну відзнаку "Компанія року"

Життя  4 грудня 2020 року, 14:05 1399

Приємна звістка днями прийшла зі столиці України.

Щорічно, Всеукраїнським галузево-аналітичним центром, спільно з партнерами проводиться аналітика серед підприємств малого та середнього бізнесу з метою визначення надійних та пріоритетних для співпраці компаній. У результаті проведеного експертного аналізу формується реєстр «Надійних та інвестиційно привабливих підприємств». Аналітика проводиться на основі даних попереднього періоду, з використанням актуальної інформації.

20 жовтня цього року Центр отримав оновлений перелік підприємств України, сформований Головним управлінням регіональної статистики України на основі фінансових показників останнього звітного періоду.

Відповідно до цього документу товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція газети «Панорама» увійшла до переліку надійних та інвестиційно привабливих підприємств країни.

У національному сертифікаті, який надійшов на адресу редакції, зокрема зазначено, що підприємство нагороджується «за вагомий внесок у розвиток економіки регіону, здобуття права першості в галузі та відмінну динаміку розвитку підприємства, згідно КВЕД 58.13 «Видання газет».

Панорама – компанія року

Варто відзначити, що у 2020 році це вже друга нагорода, яка поповнила скарбничку редакції. На початку року ТОВ «Редакція газети «Панорама», яка включає в себе інтернет-видання «PMG.ua», пресцентр «Панорама» та газети «Панорама» і «Панорама плюс Бізнес», була нагороджена ще однією вагомою відзнакою «Вибір країни».

Переконані, що подібні нагороди – це передусім свідчення довіри до нас читачів, які підтримують нас та мотивують на нові здобутки. То ж щиро дякуємо Вам за підтримку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Алекс 04.12.2020, 17:18
Отлично, вы молодцы так держать.
Мар'яна Кузьма 04.12.2020, 14:40
Молодці