Якою буде погода в Україні на Миколая та Новий рік: синоптики дали прогнози

Життя  9 грудня 2020 року, 13:00 17422

Завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН Вазіра Мартазінова розповіла, якою може бути погода на День святого Миколая, 19 грудня.

За її словами, в Інституті побудували погодну модель, згідно з якою приблизно 20 грудня, "плюс-мінус два дні", настане похолодання. "Близько 20 грудня мають піти остаточні зимові процеси", – повідомила синоптикиня. І додала, що точні показники температури практично неможливо прогнозувати на такий тривалий термін.

Народний синоптик Володимир Деркач поділився своїм довгостроковим прогнозом, який він щорічно складає на період між двома святами Різдва – з 25 грудня до 7 січня. За його прогнозами, День святого Миколая буде досить теплим для зими.

"У грудні ми взагалі не очікуємо сильних морозів. На Миколая вночі можлива мінусова температура, але вдень буде плюс", – повідомив синоптик. Він додав, що істотних опадів не очікується.

Якою буде погода на Новий рік

"На Новий рік хвиля холоду повинна відійти, і в період переходу від одного року до іншого може бути навіть підвищення температури. Повинні бути позитивні значення. Можуть бути слабопозитивні температури, але морозу, очевидно, бути не повинно", – повідомила Вазіра Мартазінова.

Імовірність снігу або дощу на Новий рік синоптикиня оцінила як низьку.

"В останні роки випадала дуже незначна кількість опадів. Якщо випадало, то один день щомісяця. Зараз буде так само", – сказала вона.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Вікторія 09.12.2020, 14:30
Головне, щоб всі рідні і близькі здорові були. А яка буде погода - то не так важливо:)