У генерала Русина є незадекларований готель у Німеччині

Життя  11 грудня 2020 року, 11:21 3377

Із Закарпаттям "в серці", бізнесом у Німеччині та думками в Москві – одіозний генерал від партії Медведчука розповідає, як він любить Закарпаття. "Хтось полюбив Закарпаття, а хтось має його в серці", – з такими словами Віктор Русин звернувся до обласних депутатів. Однак чи не лукавить?

З власних джерел журналісти "Закінсайдер"отримали інформацію, що генерал міліції володіє нерухомістю в Німеччині, а саме – готелем, який приймає замовлення і через Booking 

У генерала Русина - незадекларований готель у Німеччині

Відкриваємо декларацію Віктора Русина, щоб дізнатись, чи задекларована ця нерухомість. І одразу про порушення. Цитата з декларації  "Особливості . Є "люксові"авто*" –  у  декларації вказано транспортний засіб, що належить до вказаної категорії.

Однак таких автомобілів, лише офіційно, у родини три. Читаємо декларацію далі. Виявляється, члени сім’ї не надали інформацію та важливі дані. Житлові будинки, земельні ділянки, люксові автомобілі останніх марок – очевидно, за зарплату у правоохороних органах?

У дітей та дружини – бізнес, на рахунках по 15-20-35 тисяч євро, а в самого пана Віктора – 65 тис євро та 165 тис грн. Повертаючись до баварського готелю генерала, то він у декларації не вказаний, як, очевидно, і багато інших активів. З відкритих джерел нам відомо більше: "гостьовий будинок Ferienland Sonnenwald у місті Шьофвег у Баварії пропонує сучасні та комфортабельні апартаменти.  Усі апартаменти готелю Ferienland Sonnenwald оснащені телевізором із супутниковим телебаченням, вітальнею та балконом. Сучасна міні-кухня обладнана кавоваркою.

Сільська місцевість Баварії пропонує ідеальну можливість для піших прогулянок, їзди на велосипеді та катання на лижах. В районі є кілька пішохідних стежок. В апартаментах можна взяти напрокат велосипеди та скористатись приміщенням для зберігання лиж.  В апартаментах є ресторан, барбекю та тераса".

Служити Москві, через її сателітів у Закарпатті, мати прихований бізнес у Європі та з трибун розповідати про патріотизм? Звісно, що мати "Закарпаття в серці" можна, і потрібно. Але чи треба лукавити?

Джерело: zak-insider
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
іван 11.12.2020, 18:59
Таких казнокрадів в державі ТИСЯЧІ, розкрали всю державу, яка держиться на волоску, новий бюджет чи не на 90 відсотків планують зробити із запозичень, чергових кредитів. Де ще такоє є в світі, назвіть краіну?, а пару тисяч сімей жирує по повній. Чи довго так буде??????