Відомо з якого міста закарпатець, який перехворів мутованим коронавірусом

Життя  22 грудня 2020 року, 12:09 1273

Чеські лікарі виявили новий штам коронавірусу в ужгородця, який приїхав на заробітки. Інформацію про це підтвердив лікар-інфекціоніст Віктор Петров. За його словами, чоловік є його пацієнтом.

"Ужгородець перехворів коронавірусом в Україні у легкій формі, майже безсимптомно. Чоловік – заробітчанин, він перебував в Ужгороді впродовж трьох тижнів, за цей період контактував з багатьма людьми. Близько тижня тому у нього в Чехії виявили новий штам хвороби уже постфактум. Зробили це за допомогою генетичного аналізу. Цей вірус мутує, оскільки містить РНК (рибонуклеїнову кислоту)", – повідомив Віктор Петров.

Читайте також:  Новим штамом коронавіруса перехворів заробітчанин із Закарпаття, – лікар-інфекціоніст

За його словами, протягом наступних місяців у світі спостерігатимуть мутації коронавірусу. "Їх буде дуже багато до того часу, поки у всіх, хто перехворів, не з’явиться імунітет", – розповів лікар-інфекціоніст.

Він додав, що в Україні наразі неможливо визначити новий штам: "Це можна буде зробити тільки тоді, коли закуплять спеціальні тест-системи. Можливо, якраз після таких випадків в нашій державі вирішать це зробити. Поки що це роблять в країнах ЄС", – повідомив Віктор Петров.

Джерело: Суспільне
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0