Сусідня країна може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від коронавірусу

Життя  30 грудня 2020 року, 17:17 809

Заступник глави МЗС України Євген Єнін заявив, що Польща може передати Україні 1,5 млн доз вакцини від COVID-19. "Польська сторона в черговий раз продемонструвала своє дружнє ставлення до української сторони, запропонувавши нам певну кількість вакцини. Йдеться десь про півтора мільйона доз вакцин, які польська сторона могла б передати українській після отримання відповідної кількості вакцин самою Польщею. Крім того, ми ведемо переговори в рамках відповідних міжнародних механізмів щодо забезпечення масової вакцинації і розраховуємо на отримання близько 8 млн вакцин", – сказав Єнін.

За словами заступника міністра, ще з середини літа цього року МЗС і закордонні дипломатичні установи активно працюють в країнах-потенційних виробниках вакцин з метою встановлення прямих контактів не тільки з урядами зазначених держав, але і з власниками компаній, які розробляли на той момент і зараз вже розробили вакцини.

Читайте також:  Названо найпоширеніші ускладнення коронавірусної інфекції

Він підкреслив, що географія переговорів не обмежується Європою або Америкою, і МЗС так само активно працює і на азіатському напрямку. "Ми розраховуємо, що реальна масштабна вакцинація могла б початися в Україні до кінця першого півріччя наступного року", – припустив Єнін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0