Українських заробітчан незаконно брали на роботу через Польщу: компанія отримала величезний штраф

Життя  30 грудня 2020 року, 20:49 1581

У Литві Державна інспекція з праці оштрафувала вільнюську будівельну компанію на 17 360 € (604,7 тис. грн) за нелегальне працевлаштування українців.

Як повідомляє видання LRT, 20 українців були нібито працевлаштовані в польських компаніях і відправлені у відрядження до Литви на будівельні роботи. З початку цього року Держінспекція з питань праці у співпраці з Державною податковою інспекцією, Службою розслідування фінансових злочинів і польськими відомствами прояснювали ситуацію.

"Було встановлено, що українці не були працевлаштовані в польських компаніях, їх відрядження були фіктивними, а на будмайданчиках у Вільнюсі вони працювали нелегально", – зазначила інспекція.

Читайте також:  У Чехії заробітчани змушені покинути територію країни: кого саме стосується

Українці за січень-листопад 2020 року з-за кордону переказали 11,026 млрд доларів. Це на 1,8%, або на 196 млн доларів, більше за аналогічний торішній показник.

НБУ враховує у статистиці як офіційні, так і неофіційні канали переказів. За неофіційними каналами в Україну надійшло 4,3 млрд доларів. Це на 981 млн доларів менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0