Які країни не святкують Новий рік 1 січня

Життя  31 грудня 2020 року, 21:52 5107

Новий рік 1 січня святкують не в усіх країнах, причому в деяких його навіть заборонили законом. Читайте, де та з яких причин не відзначають свято.

Ізраїль

Новий рік в Ізраїлі називається Рош га-Шана і відзначається за місячним календарем наприкінці вересня – на початку жовтня. 1 січня в країні є звичайним робочим днем.

Саудівська Аравія

У Саудівській Аравії святкування Нового року 1 січня заборонено законом. Поліція "Аль Мутава" стежить, щоб у продажу не було новорічної атрибутики, а на вулицях не проводили будь-яких заходів. Держава суворо дотримується релігійних приписів та відзначає Новий рік у день весняного рівнодення 21 березня.

Китай

Хоча Новий рік, який настає 1 січня, в Китаї визнано офіційним державним святом, святкують його в іншу дату – другий молодик після дня зимового сонцестояння, тобто в січні або лютому. Традиційно початок року відзначають масовими фестивалями та ходами, феєрверками, святом ліхтарів і сімейними застіллями.

Читайте також:  Вихідні на новорічно-різдвяні свята: скільки відпочиватимуть українці

Іран

Іран використовує перський календар, згідно з яким новий рік настає 22 березня, у свято Новруз. Так само його відзначають в Афганістані, Азербайджані, Албанії, Казахстані, Киргизії, Македонії, Таджикистані, Туреччині та Узбекистані.

Бангладеш

У Бангладеш відзначають Бенгальський Новий рік, який є національним святом та настає 14 квітня. Цього дня в парках країни відбуваються різноманітні концерти та культурні заходи.

Індія

Через розмаїття культур і традицій в Індії Новий рік відзначають у різний час. Офіційно свято встановлено на 22 березня, проте уштаті Керала його святкують 13 квітня, а на півдні країни – в середині осені.

В’єтнам

Новий рік у В’єтнамі – Тет – святкують за місячним календарем, у перший день першого місяця, – найчастіше він збігається з китайським. Це найбільше і найулюбленіше свято в країні, яке можуть відзначати весь тиждень.

Південна Корея

Хоча 1 січня в Південній Кореї є офіційним вихідним, більш важливим святом тут вважають Соллаль – Корейський Новий рік, який відзначають у перший день місячно-сонячного календаря (зазвичай це початок лютого). Соллаль вважають сімейним святом, під час якого корейці вбираються у національний одяг, їдять традиційну їжу, зустрічають новорічне сонце на березі моря і шанують пам’ять предків.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0