Новий перелік "зелених" та "червоних" зон: небезпечних країн побільшало

Життя  3 січня 2021 року, 17:30 1977

Міністерство охорони здоров’я України оновило список країн "червоної" та "зеленої" зон - із врахуванням кількості активних випадків коронавірусної хвороби COVID-19 на 100 тис. населення. Про це повідомляє МОЗ від 30 грудня. У "червоному" списку опинилося 49 країн. Так, у "червоний" список потрапила Польща, також там залишається Литва, Латвія, Естонія, Словаччина, Німеччина, США, Грузія, Туреччина, Австрія та Угорщина. Так, “червоний” спиок поповнився чотирьма країнами, раніше їх було 45. Минулого тижня у переліку опинилася Велика Британія, де останнім часом зафіксували значне поширення випадків захворювання новим різновидом COVID-19. 

Читайте також:  Одна із сусідніх країн вийшла із "червоної" зони

Додамо, як зазначали у Держтуризму, після повернення з країн "червоної" зони українці мають піти на самоізоляцію із застосуванням додатку "Вдома". Дострокове припинення самоізоляції можливе після отримання негативного ПЛР-тесту. Для в’їзду в Україну всім іноземцям потрібний страховий поліс, що покриває COVID-19. Обсервації не підлягають особи, що прибули з країн "червоної" зони, якщо вони мають негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який проведено не більш як за 48 годин до перетину кордону України.

Нагадаємо, що у Чехії послабили карантин: що змінилося.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Ммм 03.01.2021, 18:04
На тему "зелень" вам треба авторизаризацию. Очниться! Ваши дити,батьки там же!!!!! Шо чекаете?!-нищету з кввртала клоунаду!?