"Червене вино": центр міста, парк, online – коротка історія фестивалю

Життя  6 січня 2021 року, 19:49 2754

Фестиваль "Червене Вино" – найбільший фестиваль приватних виноробів в Україні. Регулярно проводиться з 1996 року. Від самого початку заснування і до наших днів головною місією заходу є підтримка і популяризація якісних малих приватних виноробів Закарпаття та популяризація винної культури краю.

Спочатку основною локацією була центральна частина міста, а в 2016 році місце проведення заходу змінили – наразі він відбувається у парку "Центральний", що дозволило розширити масштаб дійства і відмовитися від "смугастих палаток" (зараз винороби та інші учасники розміщуються в дерев’яних будиночках).

Читайте також:  Як відбуватиметься фестиваль "Червене вино 2021": перші подробиці

Крім вина на фестивалі широко представлена локальна гастрономія. У всі дні відбувається етнографічне дійство (колядують бетлегеми), а на великій сцені – концертна програма від популярних закарпатських виконавців.

У 2010 році фестиваль вийшов на рівень відвідуваності у 50 тисяч гостей. У 2020-му році пройшов 25-й ювілейний фестиваль "Червене вино", який, за словами організаторів, був наймасштабнішим за всі роки проведення (за кількістю відвідувачів).

Варто згадати, що "Червене вино" – не лише фестиваль, а й престижний конкурс серед виноробів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0