"Неприпустимо" та "винні мають бути покарані": очільник області прокоментував резонансні підпали у селі Ділове

Життя  11 січня 2021 року, 07:45 1748

Порушення закону в будь-якому вигляді – неприпустимо, має бути розслідувано, і винні – покарані.

Про це зазначив очільник Закарпаття Анатолій Полосков, коментуючи підпал у селі Ділове.

"(Вчора – ред.) вночі в с.Ділове Рахівського району здійснено підпал житлового будинку та гаража – ці дикі і неприпустимі злочини зобов’язані бути максимально швидко розкриті.

Читайте також:  Будинок, у який кинули пляшку із запальною сумішшю, належить служителю церкви

До честі поліції треба відмітити, що одразу після отримання заяви було зареєстровано кримінальне провадження, і розпочато розслідування. Крім того, організовано цілодобове чергування в с.Ділове", – зазначає Анатолій Полосков на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Багато місцевих жителів припускають, що підпали можуть бути пов’язані з ситуацією навколо Свято-Успенського Храму в с.Ділове. За рішенням суду Храм має бути переданий громаді Православної Церкви України, і в даний час йде процес виконання судового рішення – до 22 січня встановлено термін для добровільної передачі Храму громаді ПЦУ. Поліція забезпечує громадський порядок на території Храму, щоб не допустити загострення ситуації, і не допускати порушень процедури виконавчого провадження", – додав очільник області.

Який би мотив не був у людей, причетних до підпалів і порушення спокійного мирного життя наших громадян, вони повинні понести за це покарання. Все, що зараз відбувається в с.Ділове, знаходиться під особистим контролем Олександра Шляховського – начальника поліції Закарпатської області", – додав очільник області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0