На Закарпатті нагородили переможців акції «Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки»

Життя  14 січня 2021 року, 19:32 1286 ФОТО, ВІДЕО

Близько 7,5 тисяч закарпатців стали учасниками новорічної акції від ТОВ «Закарпатгаз Збут» під назвою «Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки».

Акція тривала з 5 до 30 грудня 2020 року. Учасниками акції стали всі, хто сплатив рекомендований платіж за газ у грудні 2020 року. Тридцять переможців було обрано 31 грудня за допомогою сервісу random.org. 

Серед призів від ТОВ «Закарпатгаз збут» були 10 сертифікатів на газ по 1000 гривень, 10 пледів і 10 термокружок. Крім того, додатково серед 30-ти переможців було розіграно 3 сертифікати інтернет-магазину ROZETKA, вартістю 2000, 1000 і 500 гривень.

На Закарпатті нагородили переможців акції Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки

За підсумками розіграшу переможцями стали краяни з різних районів Закарпаття, зокрема Ужгородщини, Мукачівщини, Берегівщини, Тячівщини та Хустщини.

Читайте також:  "Закарпатгаз Збут" звернувся до споживачів із важливим повідомленням

«Дуже приємний сюрприз. Коли подзвонив чоловік і повідомив, що ми виграли 1000 гривень на газ і ще тисячу – на покупки в онлайн-магазині, то спочатку не повірила. Але сьогодні прийшла і отримала подарунки від «Закарпатгаз Збуту». Я дуже задоволена», – розповіла мешканка села Холмок, що на Ужгородщині, Аніта Кривка.

«Радісно стало на душі, коли почув, що виграв подарунок. Хтось думає за старших людей. Тепленький плед – якраз мені підходить», –  сказав Михайло Юришинець із села Баранинці.

В області нагородили переможців акції Вигравай 1000 гривень на газ або теплі подарунки

За словами т.в.о. директора ТОВ «Закарпатгаз Збут» Людмили Сібулатової, компанія продовжуватиме проводити акції для своїх споживачів.

«Приємно не тільки отримувати, а й дарувати. Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім, хто взяв участь в новорічній акції від «Закарпатгаз Збуту» Нехай тепло та енергія будуть з вами весь наступний рік!», – зазначила Людмила Сібулатова.

Довідково. ТОВ «Закарпатгаз Збут» стабільно та безперебійно постачає газ 270 тисячам жителів краю. Крім того, клієнтами «Закарпатгаз Збуту» є близко 3700 суб’єктів господарювання. За п’ять років діяльності компанія зарекомендувала себе як надійний постачальник природного газу в регіоні.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Виктор Синода 14.01.2021, 21:49
Дешева провокація закзлодгазу.