"Мій писок на 22-й годині пошуків", – чоловік показав, як обморозив лице в горах

Життя  16 січня 2021 року, 18:01 7687 ФОТОФАКТ

Понад 20 годин тривав порятунок туриста, 25-річного львів’янина, який заблукав під час проходження туристичного маршруту на горі Піп Іван Мармароський.

Два дні закарпатські рятувальники прочісували гірську місцевість в хуртовину і 15-градусний мороз. Один з них — професійний гірський гід і співзасновник "Fun Karpaty Travelers Company" Богдан Фаштрига.

Чоловік опублікував селфі і показав, який мав вигляд станом на 22-гу годину пошуково-евакуаційних робіт. "Мій писок на 22-й годині пошуково-евакуаційних заходів", – написав Богдан Фаштрига.

Xjловік показав, як обморозив лице в горах, шукаючи туриста, який заблукав

Читайте також:  На Закарпатті шукають чоловіка. Вночі пошуки переривали через сильну заметіль

Приятель Богдана, професійний гід Антон Шевельов, зазначив, що подібні інциденти у Карпатах трапляються щороку.

"На жаль, багато хто думає, що раз Карпати мають невелику висоту, значить це не так вже й страшно і небезпечно, в результаті щороку хтось втрачається. І знаходять деяких,вже тільки навесні. Їх так і називають "проліски".

Крім того що гори потрібно любити, їх ще потрібно поважати, а ще таких як Богдан, завдяки йому і колегам, у хлопця зі Львова, якого шукали більше доби, тепер є другий день народження, правда до дня народження, ще бонусом обморожені руки і ноги, але то таке, головне живий. Ставтеся серйозно до всього...", – написав чоловік.

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0