Популярна серед заробітчан країна продовжила локдаун

Життя  20 січня 2021 року, 13:38 1510

Канцлерка Німеччини Ангела Меркель та очільники урядів федеральних земель у вівторок, 19 січня, під час екстреної наради домовилися щодо продовження локдауну в країні до 14 лютого.

При цьому деякі обмеження посилять. Серед нових карантинних заходів – запровадження обов’язкового носіння медичних масок у магазинах та в транспорті. Дозволені будуть як найбільш поширені одноразові медичні маски, так і респіратори класів FFP2 чи KN95/N95. Натомість заборонять використовувати маски з тканини та прикривати рота й носа предметами одягу.

Як зазначила Меркель за підсумками наради, необхідність продовження та посилення обмежень пов’язана з поширенням мутованого варіанту коронавірусу, який спершу виявили у Великій Британії. Вона звернула також увагу, що останніми днями число нових випадків зараження коронавірусом знижується, що свідчить про дієвість запроваджених обмежень.

Читайте також:  Із 15 січня змінюється порядок пропуску осіб, що прямують через українсько-словацький кордон

За словами канцлерки, ухвалені раніше обмежувальні заходи, чинні до 31 січня, діятимуть до 14 лютого. У тому числі залишатимуться закритими майже всі школи та дитячі садки. Роботодавців зобов’яжуть до 15 березня цього року уможливити співробітникам роботу з дому, якщо вид діяльності це дозволяє.

Посилять вимоги щодо якості захисних масок під час богослужінь, у закладах з догляду за людьми похилого віку співробітники повинні використовувати маски класу FFP2. Ухвалені домовленості ще мають бути закріплені урядами земель у відповідних розпорядженнях, тому вони набудуть чинності за кілька днів.

Джерело: ЄП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0