На Закарпатті поліція посилює патрулювання

Життя  20 січня 2021 року, 20:40 19081 ФОТО

Для додаткового захисту громадян та підтримання безпеки у містах, селах і дорогах краю поліція Закарпаття запроваджує оновлений, посилений формат роботи. Службу спільно нестимуть поліцейські Головного управління Національної поліції у Закарпатській області, районних відділів поліції та патрульні.

Також залучаються і військовослужбовці Національної гвардії України. У майбутньому масштаби такої посиленої роботи лише розширюватимуться.

Читайте також:  "Без нагальної потреби не виїжджайте за межі населених пунктів", – патрульні звернулись до водіїв

Не лише на службових автомобілях, але й піші патрулі посиляться на вулицях населених пунктів краю. Закарпатці частіше “матимуть справу” з кінологами, адже ці спеціалісти зі своїми чотирилапими вихованцями додатково пильнуватимуть міста та села.

На Закарпатті поліція посилює патрулювання

Попри те, що посилиться перевірка нетверезих, підозрілих людей, сумнівних транспортних засобів, законослухняні громадяни відчуватимуть більшу безпеку.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 4
Ванга 21.01.2021, 11:15
То вони тепер так зароблятимуть. Зупинятимуть євробляхи (а їх на Закарпатті багато) і коситимуть бабло. Ясно що не в бюджет, а собі у карман
Соло 21.01.2021, 09:14
Мене зупинили. Сказали - дихни. І побажали щасливої дороги=)))
555 20.01.2021, 22:25
Ne tujho majesch, a prawuljno. Treba raduwawsja scho budutj was oberihatu, is psamu po waruschu ische I malo treba is tuhramu chodutu tam po waruschu .
Ппц 20.01.2021, 20:46
Но туй го маєш! Дуже хиблять. Ще й з псами по варишу