Закарпатська ОДА отримала нового заступника

Життя  22 січня 2021 року, 12:50 721

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков представив колективу новопризначеного заступника Іштвана Петрушку.

Заступник голови Закарпатської ОДА Іштван Петрушка займатиметься питаннями економіки та регіонального розвитку: торгівлі та бізнесу, зовнішньоекономічних зв’язків та залучення інвестицій, охорони праці, агропромислового комплексу та природніх ресурсів, питаннями національних меншин.

Іштван Петрушка народився у місті Берегово Закарпатської області. Отримав дві вищі освіти – магістр з обліку й аудиту та магістр державної служби. Із 2005 року розпочав працювати у Берегівській райдержадміністрації – спочатку радником та головним спеціалістом, а пізніше – заступником.

Читайте також:  "Є реальна загроза", – очільник області розповів про те, що коїться у Мукачівському районі

У 2011-12 роках працював менеджером та керівником відділу ТОВ «Симпозіум». З 2013 по 2014 Іштван Петрушка був помічником народного депутата. У квітні 2014 року був призначений головою Берегівської РДА, де пропрацював до переходу на посаду заступника голови Закарпатської ОДА. Також був депутатом Берегівської районної ради 5 та 6 скликань.

Пан Петрушка бере активну участь у збереженні та розвитку традицій, культури та спорту регіону. Є члено ГО «Яношівський футбольний клуб». Одружений, має двох доньок.

Як раніше писало видання PMG.ua, 20 січня Президент України своїм розпорядженням звільнив Іштвана Петрушку з посади голови Берегівської районної державної адміністрації Закарпатської області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0