Знову: протести, галас, стріми, погрози, крики. Підприємець Павлов вкотре складає свої вимоги до влади

Життя  25 січня 2021 року, 21:00 1076

Сьогодні, під стінами Закарпатської ОДА знову зібрались протестувальники, які вимагали знизити тарифи на комунальні послуги. До них вийшов голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, який вислухав протестуючих та запропонував всі вимоги перенести у текстовий варіант. Мітингувальники  силоміць  зайшли всередину будівлі Закарпатської ОДА та облради, щоб уже там знову говорити, точніше, кричати, про свої вимоги. Тим часом, нагадаємо: у будівлі ОДА не займаються формуванням чи встановленням тарифів. Виходить, з таким же успіхом вони могли мітингувати під стіни будь-якої ОТГ, але що це змінить?  

Читайте також:  Очільник області зустрівся з учасниками мітингу

І це - в той час, коли на сході гинуть кращі сини України, захищаючи Батьківщину, всередині країни влаштовують такі зібрання. Чим не ідеальна картинка для ворожих для певних ЗМІ? До слова: у понеділок, 25 січня, близько 12:00 внаслідок обстрілу бойовиками позицій Об’єднаних сил в районі Золотого отримав поранення військовослужбовець ЗСУ. В мережі задаються питанням: цікаво, чи не проплачує хтось ці так звані мітинги на Закарпатті, адже на них постійно одні і ті ж виступаючі та присутні. Чи може тут збираються переважно ті, хто готовий мітингувати будь за що, головне, щоб за це платили? Переважна більшість учасників  на мітингу і минулого тижні, і зараз, і в багатьох інших так званих гучних акціях  – одні і ті ж. Серед них – підприємець Павлов, активно підтримує Павлова в його вимогах і колишній депутат з команди Балоги – Іванчо  (фото). І до слова: на Закарпатті, згідно офіційних даних, зареєстровано 47, 3 тис  підприємців. Біля будівлі ОДА з тими чи іншими вимогами мітингує їх  менше 1 %. 

Фото  для публікації: з матеріалів Мукачево.нет

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Соловей 26.01.2021, 08:41
Кіть там бов той Іванчо пюсраний та то проплачено. той за рубиль душу отдасть
Віталій 26.01.2021, 07:52
Ці люди не розуміють що це не газ дорогий а вони жебраки. І замість того щоб вимагати зниження податків загальна сумма яких зараз 50% Вони пропонують знищити зародившийся тільки ринок газу. В результаті їм дадуть знижку на газ піднявши податки ще. І вони при тому ще будуть щасливі платити ще більше навіть не розуміючи того)
Бедек Ігор 25.01.2021, 22:28
Ці люди там були за таких як випродажних журналістів. Ви ж тоже корестуєтесь газом , але вам головне підлизати сраку своїм царькам. Вся ця стаття є брехнею і я готовий відповісти за кожне своє слово. Люди відкрити свої очі ви не на тому боці . Ці хлопці сьогодні домоглися про відміну судових рішень мирним шлях , повторю мирним!!! А те що вони грубо говорили то по іншому з цією так званою владою говорити не можливо дякую за увагу