"Україна очікує першу партію вакцини проти COVID-19", – Денис Шмигаль

Життя  26 січня 2021 року, 11:22 594

Україна "незабаром" отримає першу партію вакцини проти COVID-19 від глобального фонду COVAX в обсязі від 200 тисяч доз. Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі "Свободи слова".

"Вакцинація розпочнеться в лютому. Незабаром Україна отримає 1 мільйон доз вакцини... Зараз буде якраз перша поставка від COVAX в обсязі від 200 тисяч доз, аби розпочати негайну вакцинацію першої хвилі", – зазначив Шмигаль.

За його словами, вакцин вистачить усім бажаючим протягом цього року. "У нас сьогодні контрактів вже більше ніж на 30 мільйонів доз на підписанні та підписано, тому всі черги згідно з чітким планом вакцинування будуть дотримані, вся інфраструктура підготовлена", – зауважив прем’єр-міністр.

Читайте також:  Коли вакцина від COVID з’явиться в аптеках: відповідь МОЗу

Національний план передбачає 5 етапів вакцинації, обов’язкової для лікарів і для військових, які несуть службу на передовій. Другий етап також включає військових ЗСУ, Національну поліцію, всі групи ризику.

"До 5-го етапу є можливість вакцинуватись безкоштовно, це буде добровільна справа, – пояснив Денис Шмигаль. – Також буде можливість вакцинуватись платно у компаніях, які завезуть вакцину".

За словами прем’єр-міністра, план передбачає вакцинацію 50% населення протягом 2021-2022 років.

Нагадаємо, для українців можуть запровадити паспорти вакцинації.

Джерело: УП
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0