ЗМІ повідомили нову інформацію про побитого у Парижі уродженця Закарпаття та його матір

Життя  28 січня 2021 року, 08:12 Ірина Сітнікова 576

Низка французьких ЗМІ опублікувала інформацію про те, що український підліток Юрій, якого жорстоко побили у Парижі, нібито був членом банди RD4. Водночас його мати, Наталію Крученик-Фаргат, звинувачують у нібито рекрутстві до Франції нелегальних працівників з України.

Зокрема видання «Le Figaro» з посиланням на власні джерела у поліції заявляє, нібито Юрій «був добре відомий правоохоронцям». Журналісти заявляють, що підліток міг бути членом однієї з місцевих банд, відомої як RD4.

Читайте також:  Побитий у Парижі уродженець Закарпаття прийшов до тями і заговорив

Цю гіпотезу видання опублікувало посилаючись на власні джерела та ініціали «4fp» в Instagram-акаунті хлопця (які, як кажуть, можуть бути пов’язано з бандою).

Угрупування, з яким журналісти пов’язують Юрія, базується в Богренелі, а його назва походить від вулиці Quatre Frères Peignot. Члени банди, в основному, пов’язані з незаконним обігом наркотиків та, як зазначає видання, мають «різношерстні профілі»: походять з різних районів, мають різних соціальний статус та мотивацію.

Водночас видання «Libération» пише, що мати Юрія, Наталія Крученик-Фаргат, нібито набирала працівників в Україні для нелегальної праці у Франції.

Зокрема журналісти заявляють, що Наталія набирала жінок з Івано-Франківської області для роботи прибиральницями в компанію V.I.P. Services  Concierges. Одинадцять українок у віці від 19 до 55 років заявили, що приїжджали до Франції за туристичною візою, однак залишалися у країні після закінчення терміну дії.

Читайте також:  Зеленський відреагував на жорстоке побиття у Парижі хлопця із Закарпаття

У листопаді жінки написали заяву, де зазначили, що працювали у важких умовах, з низькою заробітною платою, а часом взагалі без неї. За цим зверненням у прокуратурі почали розслідування.

Сама Наталія Крученик-Фаргат заявляє, що жінки, яких вона рекрутувала, працювали законно.

Джерело: Громадське
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0