Чехія запроваджує нові вимоги до в’їзду іноземців

Життя  3 лютого 2021 року, 10:41 5023

У Чехії з 5 лютого починають діяти нові правила в’їзду іноземців до країни, в тому числі для українців. Відповідна інформація розміщена на сайті МЗС Чехії.

"Через несприятливий розвиток пандемії та побоювання поширення нових мутацій коронавірусу, у п’ятницю, 5 лютого 2021 року, набуде чинності новий захисний захід Міністерства охорони здоров’я, що вносить зміни до правил подорожі до Чехії. Тепер доведеться пройти тестування на COVID-19 перед поїздкою до Чехії з більшості країн", – йдеться у повідомленні.

Чехія розширила так званий "світлофор" для подорожей і додала темно-червону зону, в яку потрапляють країни з дуже високим ризиком зараження. Це все так звані треті країни (країни поза ЄС), в тому числі й Україна.

Читайте також:  Чехія закрила кордони для іноземців через пандемію, – ЗМІ

Громадяни цих країн перед поїздкою до Чехії повинні здати ПЛР-тест і після прибуття обов’язково пройти п’ятиденний карантин. Вихід з карантину можливий не раніше 5-го дня після проходження ще одного ПЛР-тесту. Крім того, всі прибулі зобов’язані носити респіратор щонайменше із рівнем захисту FFP2 протягом 10 днів з моменту приїзду.

Винятки продовжують застосовуватися до міжнародних перевезень та транзиту через Чехію. Необхідні поїздки без тесту тепер дозволятимуться лише в тому випадку, якщо вони не перевищують 12 годин замість попередніх 24 годин.

Як раніше писало інтернет-видання "PMG.ua", Євросоюз оновив правила пересування і запровадив темно-червоні зони COVID-19.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0