Гірські рятувальники відпрацьовували навички роботи на схилах гори Гимба

Життя  3 лютого 2021 року, 14:10 514 ФОТО

Зараз, у розпал гірськолижного сезону, коли Карпати "переповнені" поціновувачами зимових видів спорту та фрірайду, роботи закарпатським  рятувальникам вистачає. Тож вони мають бути підготовленими повсякчас. Для відпрацювання та вдосконалення своїх навичок щодо порятунку туристів у можливих екстремальних ситуаціях надзвичайники й проводять постійні учбові тренування.

Учора, 2 лютого, такий захід відбувся на схилах гори Гимба, що в селі Пилипець. Рятувальники Воловецької пошуково-рятувальної групи, до якої входять підрозділи Нижньоворітського, Міжгірського, Пилипецького та Устьчорнянського пошуково-рятувальних відділень відточували свої навички з порятунку людей та надання долікарської допомоги.

Читайте також:  У горах травмувалась туристка. На допомогу викликали рятувальників

Цього разу основна увага приділялася транспортуванню умовного потерпілого по складному гірському рельєфу за допомогою спеціального рятувального засобу – зимові сани-волокуші "ак’я". Також тренувались проводити першочергові заходи під час різного роду травм та при інших невідкладних станах. Приміром, вдпрацьовували серцево-легеневу реанімацію.

"Такі навички дадуть можливість рятувальникам підвищити свою професійну майстерність та більш кваліфіковано надавати долікарську  допомогу постраждалим у горах", – зазначили в У ДСНС України в Закарпатській області.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0