"Мови ультиматуму сприймати не буду", – Олексій Петров відреагував на перекриття траси у Мукачеві

Життя  5 лютого 2021 року, 14:10 5031

Сьогодні, 5 лютого, закарпатці перекрили трасу Київ-Чоп у межах Мукачева. Голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров відреагував на ці події і звернувся до протестувальників. Нижче подаємо оригінальний авторський текст, який оприлюднив Олексій Петров.

"Щодо перекриття траси Київ-Чоп у Мукачеві… Жодного разу не відмовив у зустрічі із представникам громади. Це моя позиція. Я завжди відкритий до діалогу.

Виходив на усі акції і вів чесну розмову з людьми. Скликав позачергову сесію обласної ради, депутати прийняли звернення до вищих органів державної влади щодо необгрунтованого підняття тарифів на енергоносії, організовував зустрічі активістів із газовиками, надіслав листи у всі організації, які відповідають за тарифоутворення та формують ціну на енергоносії.

Читайте також:  Купа поліції і спецпризначенці: що коїться на в’їзді в Мукачево

Підготував проект рішення чергової сесії облради щодо створення ТКК для вивчення витратної частини ціноутворення на послуги з доставки газу.Я розумію обурення людей і усе, що входить до моєї компетенції я зробив.

Однак, сьогоднішнє перекриття дороги у Мукачеві переконало мене, що для окремих осіб питання тарифів та інших соціально-економічних вимог – це не основне. Власне, як другорядним для них є ті незручності, які вони створюють своїм співгромадянам. І той факт, що прізвище "Петров" вони згадують частіше, аніж слово "тарифи", говорить про чітку політичну вмотивованість їхніх дій.

Коли зі мною по-чесному – я по-чесному відповідаю. Коли на мене чинять тиск, відкрито ображають і порушують закони, аби вгодити своїм політичним замовникам – позитивної відповіді від мене не очікуйте.

Я й надалі готовий до конструктивної розмови, однак мови ультиматуму сприймати не буду", – написав Олексій Петров.

Перекриття траси у Мукачеві

Нагадаємо, минулого тижня близько сотні мукачівців вийшли на акцію протесту у центрі міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Капітан 05.02.2021, 14:34
Петров, від того що ти щось від народу почув, то через друге твоє діряве вухо вилетіло. Ти не керівник і не лідер, ти призначенець зеленої чуми, смотрящий. Йди геть з нашого краю. Скоро земля під вами слугами сатани горіти буде.