Президент вважає, що Європа не відкриє кордони для людей, які не вакциновані

Життя  8 лютого 2021 року, 14:58 738

Президент України Володимир Зеленський вважає, що Європа не відкриє свої кордони для тих, хто не пройде вакцинацію від COVID. При цьому на сьогодні не відомо, чи всі країни будуть вводити так звані COVID-паспорти.

Про це він заявив на форумі «Україна 30. Коронавірус: виклики і відповіді».

Читайте також:  Президент Зеленський дав гучну обіцянку

«Чи буде світ подорожувати? Тут все залежить від нас. Я впевнений, що Європа не надасть можливості… за тією інформацією з мого спілкування з європейськими лідерами, Європа точно не надасть, якщо у тебе немає вакцинації, вільну подорож, якщо люди хочуть виїхати на відпочинок чи заробітки. Потрібно буде вакцинуватися», – заявив Зеленський.

Він також зазначив, що поки не знає, скільки країн будуть вводити так звані COVID-паспорти.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Україні можуть ввести паспорти вакцинації. Це буде можливо, якщо від Всесвітньої організації охорони здоров’я надійдуть відповідні рекомендації.

Водночас стало відомо, що Британія не буде вводити паспорти вакцинації від COVID-19. Однак багато країн Європейського союзу все-таки розглядають таку можливість для закордонних поїздок.

Джерело: РБК Україна
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Герман 08.02.2021, 15:06
А що робити коли ти вже працює за кордоном і хочеш поїхати додому на кілька днів надіюсь це якось наші держави владнають