На Закарпатті відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ та НС: що вирішили

Життя  8 лютого 2021 року, 19:35 3717 ФОТО

Через погіршення епідемічної ситуації щодо поширення COVID-19 відбулося засідання регіональної комісії ТЕБ та НС під головуванням Анатолія Полоскова. Відмічено, що область стала антилідером по рівню смертності серед хворих із підтвердженим діагнозом COVID-19. Так, на минулому тижні померли 42 людини від ускладнень коронавірусної хвороби, що на 133 % більше, ніж за попередній аналогічний період. Зокрема, найбільше летальних випадків зареєстровано у Рахівському (15) Тячівському (8), Виноградівському (5), Хустському (4) районах та місті Ужгород (6). Спостерігається різке збільшення показника захворюваності реєструється у колишніх Виноградівському (+40%), Іршавському (+48%), Берегівському (+52%) районах. Уже п’ятий день поспіль показник завантаженості ліжок, що виділені для госпіталізації хворих з COVID-19, перевищує 50 відсотків – є необхідність подальшого розгортання ліжкового фонду. Тому, голова Закарпатської ОДА наголосив на необхідності запровадження заходів щодо стабілізації ситуації, щоб не допустити колапсу медичної системи в області.

Читайте також:  Дев’ятеро померлих за добу: у Закарпатті знову багато хворих на коронавірус

Комісія зокрема вирішила:

  • Збільшити кількість ліжок у медзакладах, де лікують хворих на коронаровірус SARS-CoV-2 до 2008 ліжок(наразі є 1885 ліжок), з яких 141 ліжко - інтенсивної терапії.
  • Забезпечити оснащення щонайменше 80 відсотків визначеного ліжкового фонду для госпіталізації хворих на СОVID-19 матеріально-технічним обладнанням для постачання кисню в палатах (централізовано та/чи кисневими концентраторами).
  • Владі на місцях забезпечити дотримання посилених протиепідемічних вимог, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 (зі змінами та доповненнями).

Керівникам робіт із ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, райдержадміністраціям, міським, селищним, сільським територіальним громадам систематично поглиблено аналізувати причини погіршення епідемічної ситуації щодо коронавірусної хвороби.

  • Налагодити жорсткий контроль за дотриманням вимог протиепідемічних та карантинних заходів, особливо щодо перебування в громадських будинках і спорудах, без засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.
  • Забезпечити в повному обсязі проведення карантинних та дезінфекційних заходів, спрямованих на запобігання поширенню COVID-19.

Головному управлінню Національної поліції в Закарпатській області, головному управлінню Держпродспоживслужби в Закарпатській області, управлінню Укртрансбезпеки у Закарпатській області, райдержадміністраціям спільно з органам місцевого самоврядування

  • посилити контроль за виконанням протиепідемічних обмежувальних заходів.
  • Продовжити контроль за виконанням правил пасажирських перевезень у громадському транспорті, а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування.
  • Забезпечити належний контроль за дотриманням особами, які перебувають на самоізоляції, взятих зобов’язань щодо постійного перебування у визначеному ними місці самоізоляції, утримування від контакту з іншими особами, в тому числі з використанням електронного сервісу „Вдома” Єдиного державного веб-порталу.

Нагадаємо, що через спалах COVID-19 в одному з районів закрили дитсадки, а школи перевели на дистанційне навчання.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
Герман 09.02.2021, 05:10
Так так грамотно
Іван 08.02.2021, 20:15
Грамотно пишіть . А вчора што робилося на минаймькій в імперіі де карантин де маски де дистанція. І не пишіть Бред про вимоги присутніх було біля 250 людей в одному приіщені