Кошти платників податків для «своїх»

Життя  10 лютого 2021 року, 15:00 799

У Мукачеві підприємство депутата від «Команди Андрія Балоги» та помічника нардепа Балоги надає послуги з охорони для виконавчого комітету, управління освіти, культури, водоканалу та інших об’єктів. Йдеться про мільйонні суми з коштів платників податків

Депутат Чинадіївської ОТГ від «Команди Андрія Балоги» Ярослав Якима та помічник народного депутата Віктора Балоги заснували охоронну фірму «Форт».

Читайте також:  Журналісти з’ясують, хто з чиновників наживається на харчуванні дітей

Як пише М-студіо, під виглядом надання послуг з охорони йде дерибан бюджетних коштів – ця охоронна компанія зараз у Мукачеві охороняє все, що треба, і що не треба: надає послуги для виконавчого комітету Мукачівської міської ради,  відділу культури Мукачівської міської ради,  управління освіти, молоді та спорту,  охороняє  ММКП «Мукачівводоканал», лікарню, школи, садочки та чимало інших об’єктів, куди списуються насправді мільйони бюджетних коштів.

Така нова стаття видатків у Мукачівській громаді. До слова, у попередній каденції такого не було. Щодо договорів з охоронною фірмою «Форт» – вся інформація у відкритих джерелах, тож ознайомитись із нею не складно.  Жителям громади варто знати, на що витрачаються їхні податки.

 

Джерело: М-студіо
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0