Побачене на кладовищі в Мукачеві шокувало людей

Життя  10 лютого 2021 року, 20:43 43834 ВІДЕО

Побачене цими днями на кладовищі у мікрорайоні Паланок неприємно вразило містян. "Свіжі" могили, яким нема ще й року, повністю потопали у воді.

Грунтовий насип змило – видніються лише хрести, штучні вінки і розкидані лампадки. А змокрілі фото – у воді. Очевидно, що така ситуація склалася через сильні опади. Однак як же робота комунальних служб? Хто повинен відповідати за благоустрій "місця спокою"?

Читайте також:  Могили у воді: у Мукачеві затопило одне з кладовищ

Люди кажуть, що стежка на цьому кладовищі відсутня вже роками, і найганебніше те, що та частина цвинтаря, де ще продають місця, вже як суцільне болото.

Пан Анатолій розповідає, що днями саме на цьому цвинтарі ховав покійну дружину. І гріб довелося опускати у воду. Докладніше – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 3
Вася 12.02.2021, 11:42
Шо відрами мають черпати
Надя 11.02.2021, 16:15
Хочу подякувати вашiй газетi i каналу М-студия якi з професiйнicтю висвiтлюють болючi теми з життя нашого мicта. ДЯКУЮ! !!!!!!!
Robert 10.02.2021, 23:43
Просто ужас . Baloga pora tobi itu y vidsatvky ditvak tu maluj a ne mer horoda ! Municipalna policija na to je hrosi I na festuvali tez . Durektor mynicipalnoji policiji I je vlasnuk kafe daniel I nikolet. Svoloch nastojasuj. Tilku po banjah saynah hodjat a realni problemu ne vurisyjyt. Miskvikonkom svinarnuk nastojasuj