Обурені закарпатці зранку перекрили дорогу

Життя  12 лютого 2021 року, 09:49 9613 ФОТО

У селі Дусино, що на Свалявщині, місцеві перекрили дорогу. Протестують люди через погані дороги у селі та повну бездіяльність влади. 

"Нашому терпінню увірвався терпець. Від Довгого до Сваляви проїхати просто неможливо. Тут не ями, а кратори. Ми вимагаємо ремонт", – розповідає житель села Іван. 

Мітинг розпочали з самого ранку. Так, як дорога з’єднує три райони – Іршавський, Хустський та Свалявський, тут одразу утворились затори. 

Читайте також:  Ремонт дороги по-закарпатськи: мережу облетіло відео, зняте у Мукачеві

"Я підтримую хлопців, бо сам їжджу сюди щодня. Везу людей. І, щоб ви розуміли, вже стомився кожного дня їздити на сервіс. Страшно і за людей. 30 км дороги я долаю 2 години", – каже Юрій водій рейсового автобуса. 

Близько 9-ї ранку до людей приїхав начальник місцевої служби доріг Владислав Данило. "Ми приїхали сюди поговорити з людьми. Я їх розумію, адже дорога тут справді у жахливому стані. Ми домовилися, що  створимо ініціативну групу, і цього року, як тільки дозволятиме погода, зробимо дорогу у населеному пункті. На жаль, через брак фінансування, ми зробили у 2019 році 1 км дороги. І зараз зможемо тільки 2 км зробити", – розповів чиновник. 

Згодом місцеві разом із представником автомобільної служби доріг поїхали інспектувати дорогу.

Джерело: 0312
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Іван 12.02.2021, 10:33
То в селі зроблять, а далі