У Мукачеві "трупна" вода потрапляє прямо у колодязі містян, – ЗМІ

Життя  12 лютого 2021 року, 20:43 7350 ВІДЕО

Нещодавно всю Україну облетіла новина про затоплене кладовище у Мукачеві. Йдеться про цвинтар, який розташований у мікрорайоні Паланок. Нагадаємо, під час паводку могили там опинились у воді.

Після розголосу у ЗМІ цими днями на кладовищі нарешті почали працювати комунальні служби.

Читайте також:  Побачене на кладовищі в Мукачеві шокувало людей

Однак зараз люди зіткнулися з іншою проблемою – без відповідних мереж застояна "трупна" вода потрапляє прямо у колодязі місцевих жителів. Більше про проблему – у сюжеті "М-студіо".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 2
ваня 13.02.2021, 16:41
Всі гроші пішли на парк біля інтуристу бо там кореша Кіші строять свій комплекс та треба оби файно було, а щи Федів чиновник достроював свій комплекс позаду кінотеатра і нико не звідає звідки таке бабло у державного чиновника, не кажучи вже про перевитрати (крадіжки по карманам чиновників) на будівлю і ремонти ЦНАПУ, Дому культури, дому Русинів, ДЮСША і других обєктів громади Мукачева. Молодці, так тримати.
Надя 13.02.2021, 10:28
Мiська влада в термiновому порядку маe активувати весь iнженерно -технiчний персонал ,та створиити необхiдну фiнансову базу для вирiшення проблеми мikрорайону Паланок. Кадри з цвинтаря звiсно неприваблять туристiв. .....бо кожна свiдома людина розумie шо таке безвiдповiдальне вiдношення приведе до санiтарно -епiдемiчноi бiди цiлого мiста .Дякуючи М -студii та вашi газетi бiль та бiду мукачiвцiв може почують та побачать. Дякую! !!!