Нацгвардія розпочала патрулювання на вулицях Мукачева

Життя  15 лютого 2021 року, 14:05 2134
Нацгвардія розпочала патрулювання на вулицях МукачеваФОТО: ілюстративне

Військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Нацгвардії України приступили до охорони громадського порядку у місті Мукачево. Службу гвардійці несуть у плановому порядку, у складі самостійних патрулів та з працівниками поліції.

Про це повідомила фіцер групи інформації і комунікації Військової частини 3002 Національної гвардії України Аліна Новікова.

Читайте також:  Патрульні допомогли подружжю у скрутній ситуації

Як зазначив заступник командира бригади зі служби, полковник Олександр Клімчук, такі засоби носять наразі тимчасовий характер, до кінця поточного місяця.

"Ми будемо виконувати охорону громадського порядку з 16 до 22 години, – розповідає полковник Олександр Клімчук. – Це все для підвищення безпеки на вулицях Мукачева. Окрім того, гвардійці 3 батальйону охороняють громадський порядок і в Ужгороді, у місті постійної дислокації батальйону".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 1
Яна 15.02.2021, 20:39
Показуха, бо треба ціленаправлено ходити по місцях збуту наркоти, яких чи не сотні в городі, а також розробляти банди наркобариг, злодіів кваліфікованих та грабіжників і так далі, але це високі матеріі для поліціі і тоді ім треба буде жити лиш на одну зарплату, фантастика.