В Україні вводять адаптивний карантин. Області поділять на зони

Життя  17 лютого 2021 року, 13:58 9854

В Україні уряд вирішив повернутися до адаптивного карантину та поділив регіони країни на зони. Також до 30 квітня 2021 року продовжили режим надзвичайної ситуації. Про це на засіданні Кабінету міністрів сьогодні заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль. 

"Україна повернеться до моделі адаптивного карантину. В областях встановлюватимуться різні карантинні обмеження залежно від епідемічної ситуації. Як і минулого разу, передбачається чотири рівні епідемічної небезпеки, кожен із яких має чіткі обмеження та критерії визначення", – наголосив голова уряду.

За його словами, адаптивний карантин розпочинається 24 лютого. "Підкреслю, рішення набуде чинності вже наступного тижня, тому всі українці матимуть змогу завчасно з ним ознайомитись", – додав Шмигаль.

Читайте також:  Україну по-новому ділитимуть на карантинні зони

Згідно з пояснювальною запискою постанови, продовжують карантин з розподілом на чотири карантинні зони: зелену, жовту, червону і помаранчеву, що будуть встановлюватися на підставі щоденної оцінки ознак, що містять у собі:

  • захворюваність на грип та ГРВІ;
  • заповненість ліжок у лікарнях під хворих на COVID-19;
  • динаміку госпіталізації;
  • показники, що характеризують тестування осіб з підозрою на хворобу.

Відзначається, що на всій території країни буде діяти "жовтий" рівень епідеміологічної небезпеки. У разі підняття рівня до "помаранчевого", місцева влада повинна вжити додаткових заходів для запобігання поширенню вірусу.

Джерело: Обозреватель
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0