Погода на березень 2021 року: синоптики дають невтішні прогнози

Життя  17 лютого 2021 року, 14:21 51929

Погода на березень 2021 року обіцяє припіднести сюрпризи. Принаймні це випливає із наявних на сьогодні прогнозів погоди. Отож, розповімо детальніше.

Березень 2021 року буде досить прохолодним, особливо його перша половина. І, загалом, за словами заступниці начальника відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Наталії Голені, весна цього року буде пізньою. Суттєвого потепління варто чекати тільки в середині березня. Водночас, синоптик не виключає також відчутне зниження температури та сніг.

Читайте також:  На коли припадає Благовіщення у 2021 році та які традиції святкування

Погода у березні загалом буде прохолодною, у 2021 році очікувати високих температур від першого місяця весни не варто. Відповідний прогноз зробила Вазіра Мартазінова, завідувачка відділу кліматичних досліджень і довгострокових прогнозів погоди Українського гідрометеорологічного інституту НАН.

Також вона прогнозує, що значних перепадів та "стрибків" температур не передбачається. Температура повітря буде підвищуватися щодня, але цей процес буде повільним. Синоптик назвала це "затяжною" весною.

Потепління, яке очікують в Україні у кінці лютого, буде нетривалим.

Що кажуть погодні сайти

Березень 2021 року буде прохолодним. Відповідне випливає із тенденційного прогнозу, який подають погодні сайти. Максимальні показники у перших двох декадах місяця значаться на рівні +9… +10 градусів вище нуля. Водночас нічні температури будуть на рівні нуля або з невеликими мінусами. На півночі країни ще прохолодніше. Також прогнозують дощ та дощ з мокрим снігом в окремі дні.

Третя декада березня буде теплішою. Під кінець місяця денні максимуми будуть на рівні +15 … +18 градусів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Коментарі - 0